Comma Antifreeze Tester

21.02€
  • Kaubamärgid COMMA
  • Mudel: EX-MPGTEST
  • Saadavus: 3

Comma Antifreeze TesterKirjeldus:Koma antifriisi tester - professionaalne (MEGTEST)Eestis võib ilm läbi aastaringselt ilmneda väga dramaatiliselt. Suv..

Comma Antifreeze Tester


Kirjeldus:

Koma antifriisi tester - professionaalne (MEGTEST)

Eestis võib ilm läbi aastaringselt ilmneda väga dramaatiliselt. Suve ja talve kõrguses võivad temperatuurid järsult kõikuda, põhjustades teie auto kapoti all potentsiaalselt suuri probleeme. Mootor ja selle ümber olevad komponendid võivad suvel üle kuumeneda või talvel külmuda.


Koma jahutusvedelike ja antifriisi tootevalik lahendab selle probleemi, kuna iga valem on loodud mootori komponentide kaitsmiseks aastaringselt, võimaldades mootoril sujuvalt töötada. Aga kuidas sa tead, kas oled kasutanud õiget vedeliku kontsentratsiooni, et kaitsta oma sõidukit nendes pidevalt muutuvates tingimustes.


See kollase kasti Meg Tester firmalt Comma on professionaalne töökoja seade antifriisi testimiseks. Tänu temperatuurikompensatsioonile annab see täpse näidu, pakkudes selget ja viivitamatut külmakaitset otse ujuva skaala alt, isegi kui seda kasutatakse kaldus asendis. Samuti aitab sisseehitatud pöördventiil ära hoida õhu tilkumist ja sellele järgnevat äravoolu.Professionaalne töökojaseade antifriisi testimiseks, mis annab täpse näidu tänu temperatuurikompensatsioonile

See pakub külmakaitse selget ja viivitamatut lugemist otse ujuva skaala alt, isegi kui seda kasutatakse kaldu

Lisaks aitab pöördventiil ära hoida õhu tilkumist ja sellele järgnevat äravoolu

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.